menusearch
alimohsen.ir

علی محسن (مشاور برندینگ)

صفحه اصلی
دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۷:۰:۱۸
ویدئو مارکتینگ ویدئو مارکتینگ یکی از راه های بازاریابی اینترنتی استفاده از نمایش دادن اطلاعات است که شما می توانید با کمک گرفتن از تصاویر منظور خود را به بقیه ی افراد منتقل کنید و ان ها را در جریان بگذارید. به همین علت مسئله ی ویدئو مارکتینگ Video Marketing این روز ها خیلی بیش تر از قبل مورد توجه برای صاحبان تجارت های مختلف قرار گرفته است . چهارشنبه بیست و هشتم آذر ۹۷ ویدئو مارکتینگ ویدئو مارکتینگ یکی از راه های بازاریابی اینترنتی استفاده از نمایش دادن اطلاعات است که شما می توانید با کمک گرفتن از تصاویر منظور خود را به بقیه ی افراد منتقل کنید و ان ها را در جریان بگذارید. به همین علت مسئله ی ویدئو مارکتینگ Video Marketing این روز ها خیلی بیش تر از قبل مورد توجه برای صاحبان تجارت های مختلف قرار گرفته است . چهارشنبه بیست و هشتم آذر ۹۷ تعریف بازاریابی دیجیتال | دیجیتال مارکتینگ چیست؟ تعریف بازاریابی دیجیتال | دیجیتال مارکتینگ چیست؟ اصطلاح بازاریابی دیجیتال یا دیجیتال مارکتینگ (Digital Marketing) از دو دهه پیش تاکنون به عنوان زیرمجموعه‌ای از مدیریت بازاریابی و نیز مدیریت تبلیغات مورد اشاره قرار می‌گیرد.
اما با توجه به توسعه فناوری اطلاعات طی سالهای اخیر، افزایش متوسط زمان آنلاین بودن کاربران، استفاده گسترده از موبایل و افزایش ضریب نفوذ اینترنت در جهان، امروزه به عنوان یک دانش و تخصص مستقل مورد توجه قرار می‌گیرد.
پنج شنبه بیست و ششم آذر ۹۴
تاثیرات داشتن وب سایت برای کسب و کارها چیست؟ تاثیرات داشتن وب سایت برای کسب و کارها چیست؟ موتورهای جستجو بدون هزینه برای شما بازاریابی می کنند فقط کافیست رباتهای آنها سایت شما را پیدا کنند و از آن پس زمانی که فردی به دنبال هر یک از خدمات و یا محصولات و یا اطلاعات ارائه شده در سایت شما باشد، این موتورها فرد را به سمت سایت شما هدایت می کنند. میزان بازدید کننده هدایت شده به سایت به پارامترهای زیادی وابسته است اما در بدترین حالت چیزی در حدود 50 نفر در روز توسط موتورهای جستجو به یک سایت هدایت می شوند. پنج شنبه بیست و ششم آذر ۹۴
شرکت سازنده