menusearch
alimohsen.ir

درآمد بیشتر برای شرکت های ساختمانی

جستجو
صفحه اصلی
پنج شنبه ۶ آذر ۱۳۹۹ ۱۶:۹:۲۰
۱۳۹۸/۱۰/۴ چهارشنبه
(0)
(0)
درآمد بیشتر برای شرکت های ساختمانی
درآمد بیشتر برای شرکت های ساختمانی

برند شرکت ساختمانی شما چیست؟ می دانید؟ در این متن برندینگ شرکتتان را آموزش خواهیم داد.

اگر ساخت و ساز برای امروز است ، برندسازی مقوله ای برای فرداست.

اگر شما می خواهید مشتریان دنبال ساختمان هایی باشند که شما ساخته اید و همینطور ارزش آن ساختمان و پروژه به درستی دیده شود در اینصورت است که شما در مسیر درست برندسازی برای شرکتتان هستید، دقیقا" زمانی که خودتان مشغول ساخت و ساز هستید.
به پنج مورد زیر حتما" دقت کنید:

1-برندتان دقیقا" چه چیزی را قرار است توضیح دهد؟

برند شما آن چیزی است که شرکت ساختمانی شما بر آن بنا شده است. همان چیزی است که مردم خود را در سرمایه گذاری شما شاید هم شخص شما شریک می دانند. برند می تواند به موارد مختلفی ارتباط داده شود مانند: توان مالی، ارزش، کیفیت، خدمات و نوآوری. برند می تواند در نام شرکت، لوگوی شرکت و در نحوه ی تهیه ی برنامه های پیشنهادیتان مشخص باشد. با این حال، باید بدانید که شما و برندتان به کدام سمت در حرکتید. درست مانند ساخت پروژه ها که به طراحی و مدیریت نیاز دارند، برندینگ شما هم باید بر اساس ارزش های مناسب مطابق با چگونگی انجام کارتان ساخته شده باشد.

2-از یک نام، شعار یا نمادی استفاده کنید که به سرعت کاری را که انجام می دهید منتقل کند

نشان ها و بیلبوردها در جایی که شرکت شما در حال ساخت است، فرصت هایی است برای ترقی و توسعه ساخت و ساز، مانند نقش یونیفرم برای کارکنانتان در محل کار. نام شرکت/ شعار/ لوگو را بر روی برنامه های پیشنهادیتان، برنامه ی پروژه های ساختمانی و صورتحساب هایتان قرار دهید.

در اکثر اوقات، شرکت پیمانکار می تواند با استفاده از نام شرکت و یک شعار کوچک در کنار اسم، منفعت ببرد. مانند gracia & smith: residential builders. لوگوی شرکت می تواند به جلب توجه کمک کند، اما از آنجا که لوگوی شما مانند لوگوی دیزنی، مک دونالد یا نایک به سرعت قابل تشخیص نیست بهتر است دو تا سه کلمه ی ساده بنویسید که نشان دهنده ی زمینه ی فعالیت شما باشد.

3-مردم از مردم می خرند، پس برندسازی شخصی را در دستور کار قرار دهید

قدرت توصیه ها و تایید های شخصی هنوز زیاد است. اگر شما شرکت ساختمانی خودتان را اداره می کنید، پس شخص خودتان نیز یک “برند” باشید و به گونه ای عمل کنید که با شخصیت برند شما مطابقت داشته باشد. به کارکنانتان بگویید که شرکت بر چه اساسی بر پاست و به طبع از آنها بخواهید که در راستای آن رفتارشان را تغییر دهند.

4-اگر سرتان در کارگاه شلوغ است اجازه دهید وبسایت برندینگ شما را انجام دهد

تبلیغات کاغذی و تبلیغات رادیو و تلویزیون با بازار شما و مرحله رشد شرکت شما ارتباط دارند با این وجود، تبلیغات و ارتباط برقرار کردن از طریق وبسایت، تبلیغات آنلاین و شبکه های اجتماعی ابعاد جدیدی به برندینگ اضافه می کند که هر کارآفرینی باید بداند.

5-به برندینگتان بی توجه نباشید وگرنه ضربه می خورید

تمام پیشنهادهای بالا برای اقدامات مثبت و موثر در راستای برندینگ کسب و کارتان بود. اما چه اتفاقی می افتد اگر شما این کارها را انجام ندهید؟ این روزها، مردم برای شما برندینگ می کنند. چگونه؟ شبکه های اجتماعی این امکان را به مردم تا نظراتشان را به گوش مردم جهان برسانند. شاید شما را دوست داسته باشند شاید شما را نقد کنند. نکته اینجاست که اگر تلاشی برای تاثیر مثبت انجام ندهید، عواقب بدی برای شما به همراه دارد. به یاد داشته باشید که برندینگ به مسیر خود ادامه می دهد چه با شما چه بدون شما.
 

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس حاصل فرمائید
با بیش از چند دهه فعالیت مستمر در زمینه بازاریابی، فروش و برندینگ
علی محسن 09211770612

 

 برندینگ شرکت های ساختمانی
برندینگ ساختمان
instagram
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر