menusearch
alimohsen.ir

خدمات ما

جستجو
صفحه اصلی
دوشنبه ۲۳ فروردین ۱۴۰۰ ۲:۱۳:۵۶
 طراحی و چاپ طراحی و چاپ طراحی و چاپ
طراحی و چاپ ست اداری،‌کارت ویزیت، سربرگ، تراکت (فلایر)،‌ساک دستی، پاکت،کاتالوگ، بروشور، فولدر، برگه یادداشت، فاکتور، کارت دعوت و پستال، پوستر، لیبیل،‌زیر لیوانی و زیر بشقابی، رول آپ، استند، کانتر، تابلو
پنج شنبه بیست و چهارم مرداد ۹۸
 تیزر ویدئویی تیزر ویدئویی تیزر ویدئویی
چرا باید در فیلم های تبلیغاتی سرمایه گذاری کنیم؟ به دلایل زیر محتوی ویدئویی مختص به شما برای کسب و کار شما حیاتی است: هیچ استراتژی بازاریابی آنلاین بدون فیلم کامل نیست. در حقیقت، موتورهای جستجو مانند Google، محتوای ویدئویی را در بالاتر از سایر انواع محتوا قرار می دهند. فیلم های جالب می توانند یک نام تجاری را به یاد بیاورند و خود را در ذهن مخاطبان خود قرار دهند. این به نوبه خود منجر به رونق کسب و کار می شود. محتوای ویدئوی عالی می تواند به طور نامحسوسی به مخاطبان انتقال پیدا کند که برای هر رسانه دیگری برای رسیدن به آن مشکل است. برخی از بهترین فیلم ها فقط توسط مشتریان تماشا نمی شوند. آنها نیز به اشتراک گذاشته شده اند. و هیچ تأثیری بهتر از این برای کمک به رشد نام تجاری شما وجود ندارد.
پنج شنبه بیست و چهارم مرداد ۹۸
 طراحی و اجرای سایت طراحی و اجرای سایت طراحی و اجرای سایت
موتورهای جستجو بدون هزینه برای شما بازاریابی می کنند فقط کافیست رباتهای آنها سایت شما را پیدا کنند و از آن پس زمانی که فردی به دنبال هر یک از خدمات و یا محصولات و یا اطلاعات ارائه شده در سایت شما باشد، این موتورها فرد را به سمت سایت شما هدایت می کنند. میزان بازدید کننده هدایت شده به سایت به پارامترهای زیادی وابسته است اما در بدترین حالت چیزی در حدود 50 نفر در روز توسط موتورهای جستجو به یک سایت هدایت می شوند.
پنج شنبه بیست و چهارم مرداد ۹۸